Szanowni Rodzice,

dnia 27.01.2023r. nasze przedszkole zajęło I miejsce w VII Wildeckim Turnieju Karnawałowym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 25 w Poznaniu. W turnieju wzięła udział najstarsza grupa przedszkolaków. Dzieci miały do przygotowania okrzyk przedstawiający swoją drużynę lub przedszkole oraz zaprezentować układ taneczny do dowolnej muzyki. Na przedszkolaki oprócz tego czekały jeszcze inne konkurencje, tj. konkurencja plastyczna, zagadki logiczne, puzzle, proste zabawy ruchowe itp. Do jury zostali zaproszeni przedstawiciele wildeckich instytucji współpracujących ze szkołami ( Policja, Straż Miejska, Rada Osiedla Wilda, PCK)

Składamy serdeczne gratulacje dla dzieci za zajęcie I miejsca oraz powodzenia przy kolejnych turniejach i konkursach.

Pragniemy również bardzo serdecznie podziękować organizatorom oraz tym wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak wspaniałej imprezy sportowej dla dzieci.